PowerTagging (7.x-2.5) - en to my translation catalogue (26 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: Up to date
my: နောက်ဆုံး အခြေအနေနှင့် ကိုက်ညီသည်

en: From
my: မှ

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: Select all
my: အားလုံးရွေးရန်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Show
my: ပြပါ
