PowerTagging (7.x-2.6) - en to os translation catalogue (17 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: yes
os: ойы

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
