PowerTagging (7.x-2.8) - en to hr translation catalogue (39 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: yes
hr: da

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Language
hr: Jezik

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Project
hr: Projekt

en: Project settings
hr: Postavke projekta

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Password
hr: Lozinka

en: Weight
hr: Težina

en: Delete configuration
hr: Izbriši konfiguraciju

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Are you sure you want to delete %title?
hr: Želite li zbilja ukloniti %title?

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Up to date
hr: Svježe

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte

en: Search settings
hr: Postavke pretrage

en: Nodes
hr: Unosi

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: Users
hr: Korisnici

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Show
hr: Prikaži

en: People
hr: Korisnici

en: Context
hr: Kontekst

en: About
hr: Opis

en: Additional information
hr: Dodatne informacije
