PowerTagging (7.x-2.8) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: yes
mk: да

en: Confirm
mk: Потврда

en: Content types
mk: Типови содржина

en: Search settings
mk: Поставувања за пребарувањето

en: Users
mk: Корисници
