PowerTagging (7.x-2.9) - en to be translation catalogue (36 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: yes
be: так

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Language
be: Мова

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Password
be: Пароль

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: URL
be: Спасылка

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Are you sure you want to delete %title?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць %title?

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Up to date
be: Актуальны

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: Search settings
be: Налады пошуку

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Show
be: Паказаць

en: People
be: Карыстальнікі

en: Internationalization
be: Інтэрнацыяналізацыя

en: Context
be: Кантэкст

en: About
be: Аб

en: Additional information
be: Дадатковая інфармацыя
