PowerTagging (7.x-2.9) - en to eo translation catalogue (31 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Language
eo: Lingvo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Password
eo: Pasvorto

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Are you sure you want to delete %title?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi %title?

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Up to date
eo: Ĝisdata

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: Search settings
eo: Serĉa agordoj

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Users
eo: Uzantoj

en: Show
eo: Montru

en: People
eo: Uzantoj

en: Additional information
eo: Aldonaj informoj
