PowerTagging (7.x-2.9) - en to is translation catalogue (38 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Username
is: Notendanafn

en: yes
is: já

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Cancel
is: Hætta við

en: Language
is: Tungumál

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Password
is: Lykilorð

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: URL
is: vefslóð

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: Are you sure you want to delete %title?
is: Ertu viss um að þú viljir eyða %title?

en: Add content
is: Bæta við efni

en: Up to date
is: Uppfært

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: E-mail address
is: Netfang

en: Search settings
is: Leitarstillingar

en: Nodes
is: Nóður

en: User Interface
is: Notandaviðmót

en: Users
is: Notendur

en: Clone
is: Klóna

en: Show
is: Sýna

en: People
is: Notendur

en: Loading...
is: Hleð...

en: Context
is: Samhengi

en: About
is: Um

en: Additional information
is: Viðbótarupplýsingar
