PowerTagging (7.x-2.9) - en to mr translation catalogue (28 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: yes
mr: हो

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Language
mr: भाषा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Project
mr: प्रकल्प

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Weight
mr: मुल्य

en: Delete configuration
mr: संरचना मिटावा

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Are you sure you want to delete %title?
mr: तुम्हाला खात्री आहे का हे %title मिटवायचा आहे ?

en: Add content
mr: लिखाण समाविष्ट करा

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: E-mail address
mr: ई-मेल पत्ता

en: People
mr: लोक
