PowerTagging (7.x-2.10) - en to cs translation catalogue (43 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: yes
cs: ano

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Language
cs: Jazyk

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Project
cs: Projekt

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Password
cs: Heslo

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Please enter a valid email address.
cs: Vložte platnou e-mailovou adresu.

en: Are you sure you want to delete %title?
cs: Určitě odstranit %title?

en: Add content
cs: Přidat obsah

en: Up to date
cs: Aktuální

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Search settings
cs: Nastavení vyhledávání

en: Nodes
cs: Uzly

en: User Interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Select all
cs: Vybrat vše

en: Users
cs: Uživatelé

en: Clone
cs: Klonovat

en: Show
cs: Ukázat

en: People
cs: Uživatelé

en: Last modified
cs: Naposledy upraveno

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Taxonomy Terms
cs: Termíny taxonomie

en: Context
cs: Kontext

en: About
cs: Popis

en: Additional information
cs: Doplňující informace

en: Done.
cs: Hotovo.
