PowerTagging (7.x-2.10) - en to ka translation catalogue (29 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: yes
ka: დიახ

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Language
ka: ენა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Password
ka: პაროლი

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Are you sure you want to delete %title?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %title-ის წაშლა?

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Up to date
ka: განახლებულია

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: Select all
ka: ყველას მონიშვნა

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Show
ka: ჩვენება

en: People
ka: მომხმარებლები

en: Loading...
ka: იტვირთება...
