PowerTagging (7.x-2.3) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Project
lv: Projekts

en: Project settings
lv: Projekta iestatījumi

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Password
lv: Parole

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: User
lv: Lietotājs

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām dzēst %title?

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: Users
lv: Lietotāji

en: Clone
lv: Klonēt

en: Show
lv: Rādīt

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Synchronize
lv: Sinhronizēt

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.
