PowerTagging (7.x-2.10) - en to ne translation catalogue (29 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: yes
ne: हो

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Are you sure you want to delete %title?
ne: के तपाई साचिकै %title हटाउन चाहनुहुन्छ?

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Up to date
ne: अपडेट

en: To
ne: लाई

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Search settings
ne: खोजी निर्धारणहरू

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू
