PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Username
it: Nome utente

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Load
it: Carica

en: Operation
it: Operazione

en: Internationalization
it: Internazionalizzazione

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di %error_operation con parametri: @arguments
