PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම
