PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Project
hr: Projekt

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Password
hr: Lozinka

en: Delete configuration
hr: Izbriši konfiguraciju

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi
