PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​
