PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Password
sl: Geslo

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani
