PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Cancel
ar: إلغاء

en: project
ar: مشروع

en: Project
ar: المشروع

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: URL
ar: العنوان URL

en: no
ar: لا

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments
