PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: project
lt: projektas

en: Project
lt: Projektas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: no
lt: ne

en: Please enter a valid email address.
lt: Prašome įvesti teisingą el. pašto adresą.
