PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: URL
sq: Adresa URL

en: no
sq: jo
