PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Project
vi: Công trình

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Delete configuration
vi: Xóa bỏ cấu hình

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: no
vi: không

en: Internationalization
vi: Quốc tế hóa

en: Done.
vi: Đã xong.

en: Credentials
vi: Thông tin xác thực
