PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: no
bo: མིན

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Internationalization
bo: རྒྱལ་སྤྱི་ཅན།
