PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: no
cy: na

en: E-mail address
cy: Cyfeiriad e-bost
