PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Username
id: Nama pengguna

en: Cancel
id: Batal

en: Project
id: Proyek

en: Edit
id: Sunting

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Password
id: Sandi

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: no
id: tidak

en: Please enter a valid email address.
id: Silakan isi dengan alamat email yang sah.

en: E-mail address
id: Alamat email

en: YES
id: YA

en: Credentials
id: Kredensial
