PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ
