PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Cancel
pt: Cancelar

en: project
pt: projeto

en: Project
pt: Projeto

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Password
pt: Senha

en: Delete configuration
pt: Apagar configuração

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Salvar

en: no
pt: não

en: Please enter a valid email address.
pt: Favor adicionar um e-mail válido.

en: E-mail address
pt: Endereço de e-mail

en: YES
pt: SIM

en: Internationalization
pt: Internacionalização

en: Credentials
pt: Credenciais
