PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Cancel
ru: Отмена

en: project
ru: проект

en: Project
ru: Проект

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Password
ru: Пароль

en: Delete configuration
ru: Удалить конфигурацию

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: no
ru: нет

en: Please enter a valid email address.
ru: Пожалуйста, введите корректный email-адрес.

en: E-mail address
ru: E-mail адрес

en: YES
ru: ДА

en: Internationalization
ru: Локализация

en: Done.
ru: Готово.

en: Credentials
ru: Полномочия
