PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Project
sk: Projekt

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Password
sk: Heslo

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: no
sk: nie

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Internationalization
sk: Internacionalizácia
