PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Cancel
ta: விலகு

en: project
ta: திட்டம்

en: Project
ta: திட்டம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: no
ta: இல்லை

en: E-mail address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி
