PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Cancel
uk: Скасувати

en: project
uk: проект

en: Project
uk: Проект

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Password
uk: Пароль

en: Delete configuration
uk: Вилучити налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: URL
uk: URL-адреса

en: no
uk: ні

en: Please enter a valid email address.
uk: Прохання ввести коректну адресу електронної пошти

en: E-mail address
uk: Адреса електронної пошти

en: YES
uk: ТАК

en: Internationalization
uk: Інтернаціоналізація

en: Done.
uk: Завершено.

en: Credentials
uk: Реєстраційні дані

en: Connection details
uk: Параметри з’єднання
