PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.4) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: URL
bn: ইউআরএল

en: E-mail address
bn: ই-মেইল ঠিকানা
