PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.4) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: Cancel
da: Annullér

en: project
da: projekt

en: Project
da: Projekt

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Password
da: Adgangskode

en: Delete configuration
da: Slet konfiguration

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: no
da: nej

en: Please enter a valid email address.
da: Indtast venligst en gyldig e-mail-adresse.

en: E-mail address
da: E-mail-adresse

en: YES
da: JA

en: Internationalization
da: Internationalisering

en: Done.
da: Udført.

en: Credentials
da: Brugeroplysninger
