PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Password
eo: Pasvorto

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso
