PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Cancel
et: Tühista

en: project
et: projekt

en: Project
et: Projekt

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Password
et: Parool

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: no
et: ei

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: YES
et: JAH

en: Internationalization
et: Internationaliseerimine
