PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Username
fa: نام کاربری

en: Cancel
fa: لغو

en: project
fa: پروژه

en: Project
fa: پروژه

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Password
fa: گذرواژه

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: URL
fa: نشانی

en: no
fa: خیر

en: E-mail address
fa: نشانی پست الکترونیک
