PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Cancel
fi: Peruuta

en: project
fi: projekti

en: Project
fi: Projekti

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Password
fi: Salasana

en: Delete configuration
fi: Poista asennus

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: no
fi: ei

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: Internationalization
fi: Monikielisyys

en: Credentials
fi: Tunnukset
