PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Password
gl: Contrasinal

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: no
gl: non

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: YES
gl: SI

en: Internationalization
gl: Internacionalización
