PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.4) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Save
th: บันทึก

en: no
th: ไม่

en: E-mail address
th: อีเมล

en: Done.
th: เสร็จแล้ว
