PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Cancel
tr: İptal

en: project
tr: proje

en: Project
tr: Proje

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Password
tr: Parola

en: Delete configuration
tr: Yapılandırmayı sil

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: no
tr: hayır

en: E-mail address
tr: E-posta adresi

en: YES
tr: EVET
