PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.5) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Password
ast: Clave

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: no
ast: non

en: E-mail address
ast: Señes de corréu-e
