PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.5) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Password
be: Пароль

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: URL
be: Спасылка

en: no
be: не

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: Internationalization
be: Інтэрнацыяналізацыя
