PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.5) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: project
ca: projecte

en: Project
ca: Projecte

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Password
ca: Contrasenya

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Internationalization
ca: Internacionalització

en: Done.
ca: Fet.
