PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.5) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Password
jv: Sandhi

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: no
jv: ora

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail
