PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Cancel
lv: Atcelt

en: project
lv: projekts

en: Project
lv: Projekts

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Password
lv: Parole

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: no
lv: nē

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese
