PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.5) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Password
mg: Teny miafina
