PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.5) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште
