PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.5) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Cancel
sv: Avbryt

en: project
sv: projekt

en: Project
sv: Projekt

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Password
sv: Lösenord

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: no
sv: nej

en: Please enter a valid email address.
sv: Var vänlig ange en giltig e-postadress.

en: E-mail address
sv: E-postadress

en: Credentials
sv: Referenser
