PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.6) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Cancel
af: Kanseleer

en: project
af: projek

en: Project
af: Projek

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Password
af: Wagwoord

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: E-mail address
af: E-posadres
