PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.6) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Password
bg: Парола

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: no
bg: не

en: E-mail address
bg: E-mail адрес
