PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (7.x-1.6) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Project
cs: Projekt

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Password
cs: Heslo

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: no
cs: ne

en: Please enter a valid email address.
cs: Vložte platnou e-mailovou adresu.

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Done.
cs: Hotovo.
